Hakkımızda

KONUTTA DEĞİŞMEYEN MODA

İnşaat alanındaki tüm teknolojik gelişmeleri takip eden ve uygulayan, insanların yaşam alanlarına kaliteli ve güvenilir hizmet sunan, inşaat sektöründe ekonomik, estetik ve güvenliği bir arada sağlayan, kaliteli üretim ve yaşanabilir çevre oluşturma çabasında olan firmamız, yapı alanında kalıcı, doğru çözümler ve etik rekabet kavramları ekseninde, toplumun her kesimine hitap edebilmeyi amaçlayan bir kuruluştur.

Müteahhitlik, her şeyden önce, projelerin özüne bağlı kalmayı ve tasarımcının ortaya koyduğu değere saygı göstermeyi gerektirir. Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek sözkonusu duyarlılıktır. ÖZ-KA İnşaat yapımını gerçekleştirdiği her projeye bu çağdaş bakış açısıyla yaklaşır; tüm süreçlerde her emek verenin projenin özüyle bütünleştiği mükemmel bir işbirliği ve takım ruhu ile çalışır.

Gerçekleştirilmiş ve gerçekleştirmekte olduğumuz her projeye ödün verilmez KALİTE yaklaşımıyla imza atarken ; hizmet ettiğimiz toplum için en güvenilir ve sağlıklı olanı aynı noktada buluşturarak, değişimlere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen şirketimiz, her aşamada ve tüm ayrıntılarda dünya standartlarını hedeflemekte ve bu anlayış içinde çalışmaktadır.

İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor. Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz.

MİSYONUMUZ:

İmzası olan işleri kaliteden ödün vermeden en üst düzey müşteri memnuniyeti sağlayacak şekilde hayata geçirebilmek için en yeni ve en modern mühendislik ve mimarlık teknolojilerini kullanarak nesilden nesile aktarılacak kalıcı eserler oluşturmaktır.

VİZYONUMUZ:

Birbirine benzer yapıları inşa eden firmalardan farklı olarak günümüzün evrensel koşullarına paralel ve insanların hayatlarına farklı bir yaşam standartı sağlayan değişik ev konseptleri ve kendine özgün yapılarıyla konutta moda öncüleri olan birkaç firmadan biri olmak.

Projelerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: